ERYAMAN MATEMATİK ÖZEL DERS

 Matematik; rakamlar ve formüller birleşiminde mantıksal doğrultuda çözümlere ulaşmaya yarayan bilim dalıdır. Matematik, okullarda müfredat doğrultusunda ders olarak öğretilir. Ancak okullardaki sistem ile birden çok öğrenciye hitap etmesi bu dersin herkes için anlaşılabilir olması konusunda eksiklere neden olabilir. Eryaman matematik özel ders programlarımız sayesinde kişiye ait eksikler ve yanlış öğretileri düzeltmek adına planlamalar yapıyoruz.

 DERS PLANLAMA AŞAMASI

 Ders planlamasını özel derslerimizde eksikleri tespit ederek öğrenciyi ders konularında tamamlayacak doğrultuda düzenliyoruz. Bu planlama kapsamında dersin mantıksal bağlantısında gözde canlandırıp matematiğin ana teması olan mantık yolu hakkındaki problemleri çözmüş oluyoruz. Matematik rakamlar ve formülleri aracı olarak kullanan bir bilimdir. Bu konuda sıkıntıları olanlar mantıksal bağı farkında olmadan göz ardı etmektedir. Asıl sorunun kişiden kişiye değişmesi haricinde genel olan bu hayata geçirme konusunu da halledebiliyoruz.

 DERS ÇALIŞMA YÖNTEMİ

 Özel ders kapsamında çalışma prosedürleri denilebilecek bir yol söz konusu değildir. Öncelikler vardır ve bunlar göz önünde bulundurularak çalışılmaktadır. Özel ders çalışma yöntemi olarak kişisel mantık bağlantınız ve öğrenme yolunuz ön plandadır. En doğru ve en açık bir şekilde konu çözümlemesi yapabilmek adına sizin için en kısa yolu belirleyip çalışma yöntemi olarak uygulamaktayız. Ayrıca herkes için geçerli olan bir unsur vardır; o da örnek soru çözümüdür. Örnek sorular konunun pekişmesi amacıyla her çalışma yöntemine dahildir. Matematik; tekrar ve pratik gerektiren bir derstir. Bu tekrarı pratiğe dökme amacıyla oldukça fazla örnek soru çalışması yapmaktayız.

                                                                         Bilgi İçin :0541 936 03 65

Eryaman Matematik Özel Ders

Eryaman Matematik Özel Ders” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir