ETİMESGUT MATEMATİK ÖZEL DERS

 Matematik; rakamlar ve formüller aracılığı ile mantıksal bağlantı kurarak çözüm sağlayan bilim dalıdır. Aritmetik, cebir ve geometri olarak ayrı bölümlerde incelenir. Matematik; doğrudan veya dolaylı olarak tüm yaşamsal faaliyetlerde yer almaktadır. Örneğin; alışveriş için bir markete gidersiniz ve kasada para ile ödeme yaparsanız. Ardından bir para üstü alacaksınızdır ve matematiğin dört işleminden biri olan çıkarmayı kullanırsınız. Bir başka örnek ise; dönemsel olarak gerçekleştirdiğiniz bir büyük ziyareti olduğunu düşünelim, bunu ilk olarak Çarşamba günü gerçekleştirdiniz. 5 hafta üst üste 3 gün aralıklarla ziyaretinizi yapıyorsunuz. Son ziyaret gününüzü sorsak çok karmaşık gelebilir. Ancak; Etimesgut matematik özel ders programlarımız sayesinde bu gibi soru veya problemleri çok açık bir şekilde görebilir ve çözebilirsiniz.

 ÖZEL DERS PLANLAMASI

 Ders planı oluşturma amacımız gideceğimiz yolu belirlemek ve yolu kısaltarak size en yakın zamanda matematik sorunlarında çözüm getirmektir. Özel ders programlarımız dahilinde matematik eksikleriniz üzerinde durarak kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmeye çalışıyoruz. Eksiklerinizin tamamlanması ile örnek sorulara ağırlık vererek konuların pekişmesi ve pratiğe dönüşmesini sağlıyoruz. Bunların tamamlanması için ders çalışma yönteminize uygun bir yol izlemekteyiz.

 DERS ÇALIŞMA YÖNTEMİ

 Matematik, okullarda ders olarak öğretilmektedir. Ancak birden fazla bireyin bir arada bulunması ve her birinin ayrı çalışma yönteminin farklı olması nedeniyle dersin eksikleri ortaya çıkmaktadır. Bu eksikleri tamamlamak adına sizlerin çalışma yöntemini saptayarak en kolay ve en kısa sürede kavramınızı sağlayacak şekilde uygulama yapıyoruz.

TELEFON: 0541 936 03 65

Etimesgut Matematik Özel Ders

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir